Programació TA Iberoamèrica 2019

Vida

Compañía Javier Aranda

Prehistoria de la felicidad

Compañía de Teatro Físico

Torneig de Dramatúrgia Transatlàntic

El tigre no es como lo pintan

Alfonso Ortiz

10 miniballetti

CollettivO CineticO

Yo tenía un plan

Mónica Acevedo i María García De Oteyza

Santiago Amoukalli

Luisa Pardo i Gabino Rodríguez

Altrove

Alessandro Schiattarella

Solo cosas geniales

Companyia Animalien

  • Cantoras de la Candelaria

    La Buscaglione, Caro Carrera i Mía Mohr

    Buenos Aires, 13 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Dados tirados

    Anthony Fletcher

    Montevideo, de l'1 al 10 de febrer

    Sala Verdi (Montevideo)

    Espectacle finalitzat

  • It’s always here

    Adi Boutrous

    Lima, 23 i 24 de febrer

    Alianza Francesa de Monteflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Cases

    Projecte Cases i Xesca Salvà

    Buenos Aires, 10 de febrer/ Montevideo, 7 i 8 de febrer / Lima 13 i 15 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Sala Verdi (Montevideo) / Alianza Francesca (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Los acantilados de V.

    Compañía Gengiskhan (Laurent Bazin y Line Bruceña)

    Lima, 7 de febrero

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Tierra Baja

    Pau Miró i Lluís Homar

    Buenos Aires, 7 i 9 de febrer/ Montevideo, 2 de febrer/ Lima, 11 i 12 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Sala Verdi (Montevideo)/ Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Pompeya

    Rodrigo Soto

    Lima, 8 i 9 de febrer

    Auditorio Icpna Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • El mundo por montera

    Rodrigo Cuevas

    Lima, 8 de febrer

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Cheta

    Florencia Caballero Bianchi

    Buenos Aires, 8 i 9 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Calma!

    Guillem Albà

    Buenos Aires, 9 i 10 de febrer/ Montevideo, 4 i 5 de febrer/ Lima, 14 i 15 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Sala Verdi (Montevideo)/ Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • La intención de las palomas

    Fernando Ferrer

    Montevideo, 9 i 10 de febrer

    Sala Verdi (Montevideo)

    Espectacle finalitzat

  • Hasta el último suspiro

    Companyia Bivoauc

    Lima, 13 i 14 de febrer

    Gran Teatro Nacional (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Tu veneno en mí

    Manuel García Migani

    Buenos Aires, 15 i 16 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Mondkind

    Tom Schneider

    Buenos Aires, 15 i 16 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat