Programació

Mundo obrero

Alberto San Juan - Santiago Auserón

Immortal (Sant Feliu de Guíxols)

Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

Immortal (Bescanó)

Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

La Nit dels Sopa II

Sopa de Cabra

Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

Libertad creativa de belleza desnuda

El Petit Príncep

Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

La resposta

Brian Friel – Sílvia Munt

Les noies de Mossbank Road (Palafrugell)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

Les noies de Mossbank Road (Torroella)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

Les noies de Mossbank Road (Sant Feliu)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

La néta del Senyor Linh

Guy Cassiers - Lluís Homar

Cronología de las bestias

Lautaro Perotti - Carmen Machi

Les noies de Mossbank Road (Girona)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

  • Un cop l'any

    Bernard Slade – Àngel Llàcer

    Sant Feliu de Guíxols, 7 d'octubre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectacle finalitzat

  • Un enemigo del pueblo (Ágora)

    Henrik Ibsen - Àlex Rigola - Teatro Kamikaze

    Girona, 11 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • 25 Il.lusions

    Mag Lari

    Girona, 13 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, 13 d'octubre

    Teatre de Salt

    Espectacle finalitzat

  • L'omissió de la família Coleman

    Claudio Tolcachir

    Girona, del 19 al 20 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Lliurament del XII Premi Quim Masó

    Amb l'actuació de Paula Valls

    Girona, 23 d'octubre

    SALA LA PLANETA

    Espectacle finalitzat

  • Humans

    Mario Gas

    Torroella de Montgrí, 27 d'octubre

    Auditori Teatre Espai Ter

    Espectacle finalitzat

  • Rosario

    Noches de gloria

    Girona, 31 d'octubre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Miedo

    Albert Pla

    Girona, 2 de novembre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Slava's SnowShow

    Slava Polunin

    Girona, del 31 d'octubre al 4 de novembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Èdip

    Oriol Broggi – Julio Manrique

    Girona, 10 de novembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Jay-Jay Johanson

    Opium

    Girona, 11 de novembre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat