Programació TA Iberoamèrica 2019

Solo cosas geniales

Companyia Animalien

  • Cantoras de la Candelaria

    La Buscaglione, Caro Carrera i Mía Mohr

    Buenos Aires, 13 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Dados tirados

    Anthony Fletcher

    Montevideo, de l'1 al 10 de febrer

    Sala Verdi (Montevideo)

    Espectacle finalitzat

  • It’s always here

    Adi Boutrous

    Lima, 23 i 24 de febrer

    Alianza Francesa de Monteflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Cases

    Projecte Cases i Xesca Salvà

    Buenos Aires, 10 de febrer/ Montevideo, 7 i 8 de febrer / Lima 13 i 15 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Sala Verdi (Montevideo) / Alianza Francesca (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Los acantilados de V.

    Compañía Gengiskhan (Laurent Bazin y Line Bruceña)

    Lima, 7 de febrero

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Tierra Baja

    Pau Miró i Lluís Homar

    Buenos Aires, 7 i 9 de febrer/ Montevideo, 2 de febrer/ Lima, 11 i 12 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Sala Verdi (Montevideo)/ Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Pompeya

    Rodrigo Soto

    Lima, 8 i 9 de febrer

    Auditorio Icpna Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • El mundo por montera

    Rodrigo Cuevas

    Lima, 8 de febrer

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Cheta

    Florencia Caballero Bianchi

    Buenos Aires, 8 i 9 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Calma!

    Guillem Albà

    Buenos Aires, 9 i 10 de febrer/ Montevideo, 4 i 5 de febrer/ Lima, 14 i 15 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Sala Verdi (Montevideo)/ Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • La intención de las palomas

    Fernando Ferrer

    Montevideo, 9 i 10 de febrer

    Sala Verdi (Montevideo)

    Espectacle finalitzat

  • Vida

    Compañía Javier Aranda

    Buenos Aires, 12 i 13 de febrer/ Lima, 16 i 17 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Hasta el último suspiro

    Companyia Bivoauc

    Lima, 13 i 14 de febrer

    Gran Teatro Nacional (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Prehistoria de la felicidad

    Compañía de Teatro Físico

    Buenos Aires, 13 i 14 de febrer/ Lima, 18 i 19 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)/ Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Torneig de Dramatúrgia Transatlàntic

    Buenos Aires, 14, 15 i 17 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • El tigre no es como lo pintan

    Alfonso Ortiz

    Buenos Aires, 14, 15, 16 i 17 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Tu veneno en mí

    Manuel García Migani

    Buenos Aires, 15 i 16 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • Mondkind

    Tom Schneider

    Buenos Aires, 15 i 16 de febrer

    Timbre 4 (Buenos Aires)

    Espectacle finalitzat

  • 10 miniballetti

    CollettivO CineticO

    Lima, 16 i 17 de febrer

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Yo tenía un plan

    Mónica Acevedo i María García De Oteyza

    Lima, 18 i 19 de febrer

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Santiago Amoukalli

    Luisa Pardo i Gabino Rodríguez

    Lima, 20 i 21 de febrer

    Alianza Francesa de Miraflores (Lima)

    Espectacle finalitzat

  • Altrove

    Alessandro Schiattarella

    Lima, 21 i 22 de febrer

    Lugar de la Memoria (Lima)

    Espectacle finalitzat