Programación 2018

  • Isabella's room

    Jan Lauwers & Needcompany

    Girona, 6 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La lleugeresa i altres cançons

    Ivan Benet - Víctor Borràs - Aida Oset - La Casa del Teatre Nu

    Girona, 6 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Dàmaris Gelabert

    Naturalment

    Girona, 12 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, 13 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Concert pels més menuts

    Companyia Black Music per als més menuts

    Salt, 14 de octubre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Traviata (You deserve a better future)

    A partir de la Traviata de Giuseppe Verdi

    Girona, 14 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La Festé (concert de comiat)

    Le Croupier

    Girona, 20 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Lliurament del XII Premi Quim Masó

    Amb l'actuació de Paula Valls

    Girona, 23 de octubre

    SALA LA PLANETA

    Espectáculo finalizado

  • Sol bémol

    D'Irque & Fien

    Girona, 28 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Rosario

    Noches de gloria

    Girona, 31 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Miedo

    Albert Pla

    Girona, 2 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • The Animals and Children took to the Streets

    1927

    Girona, 9 y 10 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Maria Arnal i Marcel Bagés

    45 cerebros y 1 corazón - Fin de Gira

    Girona, 11 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Jay-Jay Johanson

    Opium

    Girona, 11 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Mundo obrero

    Alberto San Juan - Santiago Auserón

    Salt, 15 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Requiem pour L.

    Alain Platel & Fabrizio Cassol - Les Ballets C de la B

    Girona, 16 y 17 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Rhumans

    Rhum & cia.

    Salt, 17 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Here

    Lali Ayguadé - Guilhem Chatir

    Salt, 23 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Llull. Òpera en un pròleg i dos actes

    Francesc Cassú - Jaume Cabré - Xavier Albertí

    Girona, 23 y 24 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La nit dels Sopa II

    Sopa de Cabra

    Salt, 24 de noviembre

    La Mirona

    Espectáculo finalizado

  • Niño de Elche

    Antología del cante flamenco heterodoxo

    Salt, 24 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

    Libertad creativa de belleza desnuda

    Girona, 28 y 29 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Xebi SF

    De los delfines solo nos cuentan maravillas

    Girona, 30 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Clara Peya

    Estómac

    Salt, 1 de diciembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • El Petit Príncep

    Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

    Girona, 1 y 2 de diciembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • TROIA, una veritable odissea!

    Cor de Teatre

    Girona, 6 de deciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado