Programación

Ventura

David Planas - Meritxell Yanes - Cristina Clemente

L'omissió de la família Coleman

Claudio Tolcachir

Decadència

Steven Berkoff - Glòria Balañà

La Festé (concert de comiat)

Le Croupier

Kassandra

Sergio Blanco - Sergi Belbel

La llavor del foc

Babou Cham - Carlota Subirós

Fairfly

Joan Yago - La Calòrica

VIII Torneig de Dramatúrgia

Enfrentamiento entre dramaturgos catalanes

Lliurament del XII Premi Quim Masó

Amb l'actuació de Paula Valls

Humans

Mario Gas

Wohnwagen

RÉMI PRADÈRE - COL.LECTIU VVAA

Biblioteca de sons i sorolls

Enric Monfort - José Antonio Portillo

Sol bémol

D'Irque & Fien

La set i la revolució

Piero Steiner - Andrés Corchero - Pep Ramis - Enric Ases

Slava's SnowShow

Slava Polunin

Vestuvès (Casament)

Oskaras Korsunovas

Miedo

Albert Pla

Escargots

Toti Toronell - Pere Hosta - Slow Olou

Llibràlegs IV (Biblioteca Carles Rahola)

Mentidera Teatre - Leo Castro

The Animals and Children took to the Streets

1927

Les coses excepcionals

Duncan Macmillan - Sixto Paz Produccions

Èdip

Oriol Broggi – Julio Manrique

Bloop!

Pep Bou

Només una vegada

Marta Buchaca

Acorar

Toni Gomila

Llibràlegs IV (Biblioteca Antònia Adroher)

Mentidera Teatre - Leo Castro

Mundo obrero

Alberto San Juan - Santiago Auserón

MACHO MAN

Àlex Rigola - Heartbreak Hotel

Alba (o el jardí de les delícies)

Marc Artigau - Raimon Molins

Epodermis

Carol López

Immortal (Sant Feliu de Guíxols)

Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

Rhumans

Rhum & cia.

Viatge al centre de la terra

Roseland musical

El bramido de Düsseldorf

Sergio Blanco

Llibràlegs IV (Biblioteca Salvador Allende)

Mentidera Teatre - Leo Castro

Baro d'Evel

Uncanny Valley

Stefan Kaegi - Rimini Protokoll - Thomas Melle

Rebota, rebota y en tu cara explota

Agnés Mateus - Quim Tarrida

Llull. Òpera en un pròleg i dos actes

Francesc Cassú - Jaume Cabré - Xavier Albertí

Immortal (Bescanó)

Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

Génesis 6, 6-7

Angélica Liddell

The Generosity of Dorcas

Troubleyn - Jan Fabre

Mili KK

Marc Angelet

Llibràlegs IV (Biblioteca Ernest Lluch)

Mentidera Teatre - Leo Castro

AMNÈ(I)S(T)IA

IT Teatre - Chokri Ben Chikha

El Petit Príncep

Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

La resposta

Brian Friel – Sílvia Munt

Les noies de Mossbank Road (Palafrugell)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

Vida

Javier Aranda

Im Herzen der Gewalt (Al cor de la violència)

Édouard Louis - Thomas Ostermeier

Llibràlegs IV (Biblioteca Just Casero)

Mentidera Teatre - Leo Castro

Les noies de Mossbank Road (Torroella)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

Les noies de Mossbank Road (Sant Feliu)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

TROIA, una veritable odissea!

Cor de Teatre

La néta del Senyor Linh

Guy Cassiers - Lluís Homar

Esmorza amb mi

IVÁN MORALES

Els ocells

La Calòrica

Cronología de las bestias

Lautaro Perotti - Carmen Machi

Les noies de Mossbank Road (Girona)

Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

El cos es cola

(El mètode Fermington)

Una lluita constant

Carlota Subirós - La Ruta 40

  • El color de la llum (Palafrugell)

    Ferran Joanmiquel

    Palafrugell, 5 de octubre

    Teatre de Palafrugell

    Espectáculo finalizado

  • Isabella's room

    Jan Lauwers & Needcompany

    Girona, 6 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La lleugeresa i altres cançons

    Ivan Benet - Víctor Borràs - Aida Oset - La Casa del Teatre Nu

    Girona, 6 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Un cop l'any

    Bernard Slade – Àngel Llàcer

    Sant Feliu de Guíxols, 7 de octubre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • No m'oblideu mai

    Llàtzer Garcia

    Girona, del 5 al 7 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Las tribulaciones de Virginia

    Hermanos Oligor

    Salt, del 5 al 9 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Un enemigo del pueblo (Ágora)

    Henrik Ibsen - Àlex Rigola - Teatro Kamikaze

    Girona, 11 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Calla, Hamlet, Calla

    Laura Blanch Bigas - Ramon Bonvehí Rosich - Pau Masaló Llorà - Carla Rovira Pitarch

    Salt, 12 de octubre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Perra de nadie

    Marta Carrasco

    Girona, 12 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • 25 Il.lusions

    Mag Lari

    Girona, 13 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, 13 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • El Senyor Petit

    Anna M. Ricart - Anna Roca - Teatre a la Fuga

    Banyoles, 13 y 14 de octubre

    La Factoria d'Arts Escèniques de Banyoles

    Espectáculo finalizado

  • El color de la llum (Girona)

    Ferran Joanmiquel

    Girona, del 12 al 14 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Traviata (You deserve a better future)

    A partir de la Traviata de Giuseppe Verdi

    Girona, 14 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado