Programación

VIII Torneig de Dramatúrgia

Enfrentamiento entre dramaturgos catalanes

  • El color de la llum (Palafrugell)

    Ferran Joanmiquel

    Palafrugell, 5 de octubre

    Teatre de Palafrugell

    Espectáculo finalizado

  • Isabella's room

    Jan Lauwers & Needcompany

    Girona, 6 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La lleugeresa i altres cançons

    Ivan Benet - Víctor Borràs - Aida Oset - La Casa del Teatre Nu

    Girona, 6 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Las tribulaciones de Virginia

    Hermanos Oligor

    Salt, del 5 al 9 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Un enemigo del pueblo (Ágora)

    Henrik Ibsen - Àlex Rigola - Teatro Kamikaze

    Girona, 11 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Calla, Hamlet, Calla

    Laura Blanch Bigas - Ramon Bonvehí Rosich - Pau Masaló Llorà - Carla Rovira Pitarch

    Salt, 12 de octubre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Perra de nadie

    Marta Carrasco

    Girona, 12 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, 13 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • El color de la llum (Girona)

    Ferran Joanmiquel

    Girona, del 12 al 14 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Traviata (You deserve a better future)

    A partir de la Traviata de Giuseppe Verdi

    Girona, 14 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Decadència

    Steven Berkoff - Glòria Balañà

    Girona, 19 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • L'omissió de la família Coleman

    Claudio Tolcachir

    Girona, del 19 al 20 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Kassandra

    Sergio Blanco - Sergi Belbel

    Salt, 20 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • La set i la revolució

    Piero Steiner - Andrés Corchero - Pep Ramis - Enric Ases

    Salt, 28 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Vestuvès (Casament)

    Oskaras Korsunovas

    Salt, 1 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Moving with Pina

    Cristiana Morganti

    Salt, 3 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Carles Rahola)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 7 de novembre

    Biblioteca Carles Rahola

    Espectáculo finalizado

  • The Animals and Children took to the Streets

    1927

    Girona, 9 y 10 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Les coses excepcionals

    Duncan Macmillan - Sixto Paz Produccions

    Girona, 9 y 10 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Acorar

    Toni Gomila

    Girona, 11 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Antònia Adroher)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 14 de noviembre

    Biblioteca Antònia Adroher

    Espectáculo finalizado

  • Charla con Àlex Rigola y Alba Alfageme

    MACHO MAN

    Girona, 14 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Alba (o el jardí de les delícies)

    Marc Artigau - Raimon Molins

    Salt, 16 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Requiem pour L.

    Alain Platel & Fabrizio Cassol - Les Ballets C de la B

    Girona, 16 y 17 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Restos de cosas

    The One Project

    Girona, 17 de noviembre

    CINEMA TRUFFAUT

    Espectáculo finalizado

  • II Premi de Cine i Escena

    Gala JamesonNotodofilmfest

    Girona, 17 de noviembre

    CINEMA TRUFFAUT

    Espectáculo finalizado

  • El bramido de Düsseldorf

    Sergio Blanco

    Salt, 18 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Salvador Allende)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 21 de novembre

    Biblioteca Salvador Allende

    Espectáculo finalizado

  • Here

    Lali Ayguadé - Guilhem Chatir

    Salt, 23 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Rebota rebota y en tu cara explota

    Agnés Mateus - Quim Tarrida

    Girona, 23 de noviembre

    La Mercè

    Espectáculo finalizado

  • Niño de Elche

    Antología del cante flamenco heterodoxo

    Salt, 24 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Génesis 6, 6-7

    Angélica Liddell

    Girona, 24 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Impulso

    Emilio Belmonte

    Girona, 24 de novembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • MACHO MAN

    Àlex Rigola - Heartbreak Hotel

    Girona, del 16 al 25 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona (Saló de descans)

    Espectáculo finalizado

  • Uncanny Valley

    Stefan Kaegi - Rimini Protokoll - Thomas Melle

    Girona, del 23 al 25 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Liov

    Diego Sinniger - Kiko López

    Girona, 25 de noviembre

    Casino de Girona

    Espectáculo finalizado

  • The Generosity of Dorcas

    Troubleyn - Jan Fabre

    Salt, 25 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Ernest Lluch)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 28 de noviembre

    Biblioteca Ernest Lluch

    Espectáculo finalizado

  • Vida

    Javier Aranda

    Girona, 1 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Mili KK

    Marc Angelet

    Girona, del 28 de noviembre al 2 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Im Herzen der Gewalt (Al cor de la violència)

    Édouard Louis - Thomas Ostermeier

    Girona, 3 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Just Casero)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 6 de diciembre

    Biblioteca Just M. Casero

    Espectáculo finalizado

  • Ventura

    David Planas - Meritxell Yanes - Cristina Clemente

    Celrà, del 18 de octubre al 7 de diciembre

    Can Pagans

    Espectáculo finalizado

  • Els ocells

    La Calòrica

    Girona, 7 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • La néta del Senyor Linh

    Guy Cassiers - Lluís Homar

    Salt, del 6 al 8 de diciembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • El cos es cola

    (El mètode Fermington)

    Salt, 8 de diciembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Una lluita constant

    Carlota Subirós - La Ruta 40

    Girona, 9 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado