Programación

  • Un cop l'any

    Bernard Slade – Àngel Llàcer

    Sant Feliu de Guíxols, 7 de octubre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • Un enemigo del pueblo (Ágora)

    Henrik Ibsen - Àlex Rigola - Teatro Kamikaze

    Girona, 11 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • 25 Il.lusions

    Mag Lari

    Girona, 13 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, 13 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • L'omissió de la família Coleman

    Claudio Tolcachir

    Girona, del 19 al 20 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Lliurament del XII Premi Quim Masó

    Amb l'actuació de Paula Valls

    Girona, 23 de octubre

    SALA LA PLANETA

    Espectáculo finalizado

  • Humans

    Mario Gas

    Torroella de Montgrí, 27 de octubre

    Auditori Teatre Espai Ter

    Espectáculo finalizado

  • Rosario

    Noches de gloria

    Girona, 31 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Miedo

    Albert Pla

    Girona, 2 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Slava's SnowShow

    Slava Polunin

    Girona, del 31 al 4 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Èdip

    Oriol Broggi – Julio Manrique

    Girona, 10 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Jay-Jay Johanson

    Opium

    Girona, 11 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Mundo obrero

    Alberto San Juan - Santiago Auserón

    Salt, 15 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Immortal (Sant Feliu de Guíxols)

    Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

    Sant Feliu de Guíxols, 17 de noviembre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • Immortal (Bescanó)

    Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

    Bescanó, 24 de noviembre

    Teatre de Bescanó

    Espectáculo finalizado

  • La nit dels Sopa II

    Sopa de Cabra

    Salt, 24 de noviembre

    La Mirona

    Espectáculo finalizado

  • Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

    Libertad creativa de belleza desnuda

    Girona, 28 y 29 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La resposta

    Brian Friel – Sílvia Munt

    Girona, 1 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Palafrugell)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Palafrugell, 1 de diciembre

    Teatre de Palafrugell

    Espectáculo finalizado

  • El Petit Príncep

    Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

    Girona, 1 y 2 de diciembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Torroella)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Torroella de Montgrí, 5 de diciembre

    Auditori Teatre Espai Ter

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Sant Feliu)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Sant Feliu de Guíxols, 6 de diciembre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • Cronología de las bestias

    Lautaro Perotti - Carmen Machi

    Girona, 7 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La néta del Senyor Linh

    Guy Cassiers - Lluís Homar

    Salt, del 6 al 8 de diciembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Girona)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Girona, 8 y 9 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado