Programación

Cicle Ingmar Bergman

Ingmar Bergman

  • El color de la llum (Palafrugell)

    Ferran Joanmiquel

    Palafrugell, 5 de octubre

    Teatre de Palafrugell

    Espectáculo finalizado

  • Isabella's room

    Jan Lauwers & Needcompany

    Girona, 6 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La lleugeresa i altres cançons

    Ivan Benet - Víctor Borràs - Aida Oset - La Casa del Teatre Nu

    Girona, 6 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Un cop l'any

    Bernard Slade – Àngel Llàcer

    Sant Feliu de Guíxols, 7 de octubre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • No m'oblideu mai

    Llàtzer Garcia

    Girona, del 5 al 7 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Las tribulaciones de Virginia

    Hermanos Oligor

    Salt, del 5 al 9 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Un enemigo del pueblo (Ágora)

    Henrik Ibsen - Àlex Rigola - Teatro Kamikaze

    Girona, 11 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Dàmaris Gelabert

    Naturalment

    Girona, 12 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Calla, Hamlet, Calla

    Laura Blanch Bigas - Ramon Bonvehí Rosich - Pau Masaló Llorà - Carla Rovira Pitarch

    Salt, 12 de octubre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Perra de nadie

    Marta Carrasco

    Girona, 12 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • 25 Il.lusions

    Mag Lari

    Girona, 13 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, 13 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • El Senyor Petit

    Anna M. Ricart - Anna Roca - Teatre a la Fuga

    Banyoles, 13 y 14 de octubre

    La Factoria d'Arts Escèniques de Banyoles

    Espectáculo finalizado

  • El color de la llum (Girona)

    Ferran Joanmiquel

    Girona, del 12 al 14 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Concert pels més menuts

    Companyia Black Music per als més menuts

    Salt, 14 de octubre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Traviata (You deserve a better future)

    A partir de la Traviata de Giuseppe Verdi

    Girona, 14 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Mater

    Pablo D'Alo Abba

    Girona, 16 de octubre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Decadència

    Steven Berkoff - Glòria Balañà

    Girona, 19 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • La Festé (concert de comiat)

    Le Croupier

    Girona, 20 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • L'omissió de la família Coleman

    Claudio Tolcachir

    Girona, del 19 al 20 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Kassandra

    Sergio Blanco - Sergi Belbel

    Salt, 20 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • La llavor del foc

    Babou Cham - Carlota Subirós

    Girona, 21 de octubre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Fairfly

    Joan Yago - La Calòrica

    Salt, 21 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Sotabosc

    David Gutiérrez Camps

    Girona, 23 de octubre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Lliurament del XII Premi Quim Masó

    Amb l'actuació de Paula Valls

    Girona, 23 de octubre

    SALA LA PLANETA

    Espectáculo finalizado

  • Humans

    Mario Gas

    Torroella de Montgrí, 27 de octubre

    Auditori Teatre Espai Ter

    Espectáculo finalizado

  • Wohnwagen

    RÉMI PRADÈRE - COL.LECTIU VVAA

    Salt, 27 de octubre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Sol bémol

    D'Irque & Fien

    Girona, 28 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La set i la revolució

    Piero Steiner - Andrés Corchero - Pep Ramis - Enric Ases

    Salt, 28 de octubre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Biblioteca de sons i sorolls

    Enric Monfort - José Antonio Portillo

    Girona, 28 y 29 de octubre

    La Mercè

    Espectáculo finalizado

  • Rosario

    Noches de gloria

    Girona, 31 de octubre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Vestuvès (Casament)

    Oskaras Korsunovas

    Salt, 1 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Miedo

    Albert Pla

    Girona, 2 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Escargots

    Toti Toronell - Pere Hosta - Slow Olou

    Girona, 2 y 3 de noviembre

    La Mercè

    Espectáculo finalizado

  • Moving with Pina

    Cristiana Morganti

    Salt, 3 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Slava's SnowShow

    Slava Polunin

    Girona, del 31 al 4 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Leto

    Kirill Serebrennikov

    Girona, 6 de noviembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Carles Rahola)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 7 de novembre

    Biblioteca Carles Rahola

    Espectáculo finalizado

  • Èdip

    Oriol Broggi – Julio Manrique

    Girona, 10 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • The Animals and Children took to the Streets

    1927

    Girona, 9 y 10 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Les coses excepcionals

    Duncan Macmillan - Sixto Paz Produccions

    Girona, 9 y 10 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Bloop!

    Pep Bou

    Salt, 10 de novembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Maria Arnal i Marcel Bagés

    45 cerebros y 1 corazón - Fin de Gira

    Girona, 11 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Només una vegada

    Marta Buchaca

    Girona, 11 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Acorar

    Toni Gomila

    Girona, 11 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Jay-Jay Johanson

    Opium

    Girona, 11 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Le livre d'image

    Jean-Luc Godard

    Girona, 13 de noviembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Antònia Adroher)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 14 de noviembre

    Biblioteca Antònia Adroher

    Espectáculo finalizado

  • Charla con Àlex Rigola y Alba Alfageme

    MACHO MAN

    Girona, 14 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Mundo obrero

    Alberto San Juan - Santiago Auserón

    Salt, 15 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Alba (o el jardí de les delícies)

    Marc Artigau - Raimon Molins

    Salt, 16 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Immortal (Sant Feliu de Guíxols)

    Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

    Sant Feliu de Guíxols, 17 de noviembre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • Epodermis

    Carol López

    Girona, 16 y 17 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Requiem pour L.

    Alain Platel & Fabrizio Cassol - Les Ballets C de la B

    Girona, 16 y 17 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Rhumans

    Rhum & cia.

    Salt, 17 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Restos de cosas

    The One Project

    Girona, 17 de noviembre

    CINEMA TRUFFAUT

    Espectáculo finalizado

  • II Premi de Cine i Escena

    Gala JamesonNotodofilmfest

    Girona, 17 de noviembre

    CINEMA TRUFFAUT

    Espectáculo finalizado

  • Viatge al centre de la terra

    Roseland musical

    Girona, 18 de octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • El bramido de Düsseldorf

    Sergio Blanco

    Salt, 18 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Entre dos aguas

    Isaki Lacuesta

    Girona, 20 de noviembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Salvador Allende)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 21 de novembre

    Biblioteca Salvador Allende

    Espectáculo finalizado

  • Baro d'Evel

    Salt, del 21 al 23 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Here

    Lali Ayguadé - Guilhem Chatir

    Salt, 23 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Rebota rebota y en tu cara explota

    Agnés Mateus - Quim Tarrida

    Girona, 23 de noviembre

    La Mercè

    Espectáculo finalizado

  • Llull. Òpera en un pròleg i dos actes

    Francesc Cassú - Jaume Cabré - Xavier Albertí

    Girona, 23 y 24 de noviembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Immortal (Bescanó)

    Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

    Bescanó, 24 de noviembre

    Teatre de Bescanó

    Espectáculo finalizado

  • La nit dels Sopa II

    Sopa de Cabra

    Salt, 24 de noviembre

    La Mirona

    Espectáculo finalizado

  • Niño de Elche

    Antología del cante flamenco heterodoxo

    Salt, 24 de noviembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • Génesis 6, 6-7

    Angélica Liddell

    Girona, 24 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Impulso

    Emilio Belmonte

    Girona, 24 de novembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • MACHO MAN

    Àlex Rigola - Heartbreak Hotel

    Girona, del 16 al 25 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona (Saló de descans)

    Espectáculo finalizado

  • Uncanny Valley

    Stefan Kaegi - Rimini Protokoll - Thomas Melle

    Girona, del 23 al 25 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Liov

    Diego Sinniger - Kiko López

    Girona, 25 de noviembre

    Casino de Girona

    Espectáculo finalizado

  • The Generosity of Dorcas

    Troubleyn - Jan Fabre

    Salt, 25 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Comandante Arian

    Alba Sotorra

    Girona, 27 de noviembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Ernest Lluch)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 28 de noviembre

    Biblioteca Ernest Lluch

    Espectáculo finalizado

  • Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

    Libertad creativa de belleza desnuda

    Girona, 28 y 29 de noviembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • AMNÈ(I)S(T)IA

    IT Teatre - Chokri Ben Chikha

    Salt, 30 de noviembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Xebi SF

    De los delfines solo nos cuentan maravillas

    Girona, 30 de noviembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • La resposta

    Brian Friel – Sílvia Munt

    Girona, 1 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Palafrugell)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Palafrugell, 1 de diciembre

    Teatre de Palafrugell

    Espectáculo finalizado

  • Clara Peya

    Estómac

    Salt, 1 de diciembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Vida

    Javier Aranda

    Girona, 1 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • El Petit Príncep

    Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

    Girona, 1 y 2 de diciembre

    Auditori de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Mili KK

    Marc Angelet

    Girona, del 28 de noviembre al 2 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Im Herzen der Gewalt (Al cor de la violència)

    Édouard Louis - Thomas Ostermeier

    Girona, 3 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Ara

    Pere Solés

    Girona, 4 de diciembre

    Cinema Truffaut

    Espectáculo finalizado

  • Llibràlegs IV (Biblioteca Just Casero)

    Mentidera Teatre - Leo Castro

    Girona, 6 de diciembre

    Biblioteca Just M. Casero

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Torroella)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Torroella de Montgrí, 5 de diciembre

    Auditori Teatre Espai Ter

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Sant Feliu)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Sant Feliu de Guíxols, 6 de diciembre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectáculo finalizado

  • TROIA, una veritable odissea!

    Cor de Teatre

    Girona, 6 de deciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Esmorza amb mi

    IVÁN MORALES

    Banyoles, 7 de diciembre

    La Factoria d'Arts Escèniques de Banyoles

    Espectáculo finalizado

  • Ventura

    David Planas - Meritxell Yanes - Cristina Clemente

    Celrà, del 18 de octubre al 7 de diciembre

    Can Pagans

    Espectáculo finalizado

  • Els ocells

    La Calòrica

    Girona, 7 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • Cronología de las bestias

    Lautaro Perotti - Carmen Machi

    Girona, 7 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • La néta del Senyor Linh

    Guy Cassiers - Lluís Homar

    Salt, del 6 al 8 de diciembre

    El Canal

    Espectáculo finalizado

  • El cos es cola

    (El mètode Fermington)

    Salt, 8 de diciembre

    Teatre de Salt

    Espectáculo finalizado

  • Les noies de Mossbank Road (Girona)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Girona, 8 y 9 de diciembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectáculo finalizado

  • Una lluita constant

    Carlota Subirós - La Ruta 40

    Girona, 9 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado

  • VIII Torneig de Dramatúrgia

    Enfrentamiento entre dramaturgos catalanes

    Girona, del 8 de octubre al 10 de diciembre

    Sala La Planeta

    Espectáculo finalizado