Programme 2018

  • Isabella's room

    Jan Lauwers & Needcompany

    Girona, October 6th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • La lleugeresa i altres cançons

    Ivan Benet - Víctor Borràs - Aida Oset

    Girona, October 6th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Dàmaris Gelabert

    Naturalment

    Girona, October 12th

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, October 13h

    Teatre de Salt

    Finished show

  • Concert pels més menuts

    Companyia Black Music per als més menuts

    Salt, October 14th

    El Canal

    Finished show

  • Traviata (You deserve a better future)

    Benjamin Lazar - Florent Hubert - Judith Chemla

    Girona, October 14th

    Auditori de Girona

    Finished show

  • La Festé (concert de comiat)

    Le Croupier

    Girona, October 20th

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Lliurament del XII Premi Quim Masó

    Amb l'actuació de Paula Valls

    Girona, October 23rd

    SALA LA PLANETA

    Finished show

  • Sol bémol

    D'Irque & Fien

    Girona, October 28th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Rosario

    Noches de gloria

    Girona, October 31st

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Miedo

    Albert Pla

    Girona, November 2nd

    Auditori de Girona

    Finished show

  • The Animals and Children took to the Streets

    1927

    Girona, November 9th and 10th

    El Canal

    Finished show

  • Maria Arnal i Marcel Bagés

    45 cerebros y 1 corazón

    Girona, November 11th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Jay-Jay Johanson

    Opium

    Girona, November 11th

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Mundo obrero

    Alberto San Juan - Santiago Auserón

    Salt, November 15th

    Teatre de Salt

    Finished show

  • Requiem pour L.

    Alain Platel & Fabrizio Cassol - Les Ballets C de la B

    Girona, November 16th and 17th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Rhumans

    Rhum & cia.

    Salt, November 17th

    Teatre de Salt

    Finished show

  • Here

    Lali Ayguadé - Guilhem Chatir

    Salt, November 23rd

    El Canal

    Finished show

  • Llull. Òpera en un pròleg i dos actes

    Francesc Cassú - Jaume Cabré - Xavier Albertí

    Girona, November 23rd and 24th

    Auditori de Girona

    Finished show

  • La nit dels Sopa II

    Sopa de Cabra

    Salt, November 24th

    La Mirona

    Finished show

  • Niño de Elche

    Antología del cante flamenco heterodoxo

    Salt, November 24th

    El Canal

    Finished show

  • Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

    Libertad creativa de belleza desnuda

    Girona, November 28th and 29th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Xebi SF

    De los delfines solo nos cuentan maravillas

    Girona, November 30th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Clara Peya

    Estómac

    Salt, December 1st

    Teatre de Salt

    Finished show

  • El Petit Príncep

    Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

    Girona, December 1st and 2nd

    Auditori de Girona

    Finished show

  • TROIA, una veritable odissea!

    Cor de Teatre

    Girona, 6 de desembre

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show