Programme 2018

  • Un cop l'any

    Bernard Slade – Àngel Llàcer

    Sant Feliu de Guíxols, October 7th

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Finished show

  • Un enemigo del pueblo (Ágora)

    Henrik Ibsen - Àlex Rigola - Teatro Kamikaze

    Girona, October 11th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • 25 Il.lusions

    Mag Lari

    Girona, October 13th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Una Ilíada

    Lisa Peterson i Denis 0'Hare - Juan Carlos Martel - Eduard Farelo

    Salt, October 13h

    Teatre de Salt

    Finished show

  • L'omissió de la família Coleman

    Claudio Tolcachir

    Girona, from October 19th to October 20th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Lliurament del XII Premi Quim Masó

    Amb l'actuació de Paula Valls

    Girona, October 23rd

    SALA LA PLANETA

    Finished show

  • Humans

    Mario Gas

    Torroella de Montgrí, October 27th

    Auditori Teatre Espai Ter

    Finished show

  • Rosario

    Noches de gloria

    Girona, October 31st

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Miedo

    Albert Pla

    Girona, November 2nd

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Slava's SnowShow

    Slava Polunin

    Girona, from October 31st to November 4th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Èdip

    Oriol Broggi – Julio Manrique

    Girona, November 10th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Jay-Jay Johanson

    Opium

    Girona, November 11th

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Mundo obrero

    Alberto San Juan - Santiago Auserón

    Salt, November 15th

    Teatre de Salt

    Finished show

  • Immortal (Sant Feliu de Guíxols)

    Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

    Sant Feliu de Guíxols, November 17th

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Finished show

  • Immortal (Bescanó)

    Marc Angelet - Alejo Levis - Bruno Oro

    Bescanó, November 24th

    Teatre de Bescanó

    Finished show

  • La nit dels Sopa II

    Sopa de Cabra

    Salt, November 24th

    La Mirona

    Finished show

  • Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

    Libertad creativa de belleza desnuda

    Girona, November 28th and 29th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • La resposta

    Brian Friel – Sílvia Munt

    Girona, December 1st

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Les noies de Mossbank Road (Palafrugell)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Palafrugell, December 1st

    Teatre de Palafrugell

    Finished show

  • El Petit Príncep

    Àngel Llàcer - Manu Guix - La Perla 29

    Girona, December 1st and 2nd

    Auditori de Girona

    Finished show

  • Les noies de Mossbank Road (Torroella)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Torroella de Montgrí, December 5th

    Auditori Teatre Espai Ter

    Finished show

  • Les noies de Mossbank Road (Sant Feliu)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Sant Feliu de Guíxols, December 6th

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Finished show

  • Cronología de las bestias

    Lautaro Perotti - Carmen Machi

    Girona, December 7th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • La néta del Senyor Linh

    Guy Cassiers - Lluís Homar

    Salt, December from 6th and 8th

    El Canal

    Finished show

  • Les noies de Mossbank Road (Girona)

    Cristina Genebat - Marta Marco - Clara Segura

    Girona, December 8th and 9th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show